ОГОЛОШЕННЯ щодо формування конкурсної комісії

ОГОЛОШЕННЯ

щодо формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Кіровоградської дитячої обласної лікарні

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 “Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, рішення Кіровоградської обласної ради від 27 січня 2015 року № 706 “Про затвердження положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад, укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області” (зі змінами та доповненнями) Кіровоградська обласна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Кіровоградської дитячої обласної лікарні.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

дві особи - представники виконавчого органу управління власника закладу охорони здоров’я (по одній особі від Кіровоградської обласної ради та Кіровоградської обласної державної адміністрації);

дві особи - представники трудового колективу Кіровоградської дитячої обласної лікарні;

дві особи - представники Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені даною громадською радою.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Кіровоградської обласної ради протягом 15 днів із моменту оприлюднення оголошення (до 21 грудня 2018 року) за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. Героїв Майдану, 1 (ІІ поверх, каб. № 205, у робочі дні з 09.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.00). Телефон для довідок: (0522) 30-15-86.

Розпорядження>>