В обласному художньому музеї презентували книгу

У Кіровоградському обласному художньому музеї презентували книгу «Роки боротьби 1917-1922 рр. на Єлисаветчині. Український погляд. Рік 1919. У вирі революцій Книга друга». Участь у презентації брав голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, представники громадськості, студентська та учнівська молодь і представники засобів масової інформації.

Книга видана в рамках обласної програми розвитку книговидання та книгорозповсюдження на 2016-2020 роки.

Олександр Чорноіваненко подякував авторському колективу за копітку роботу та побажав нових успіхів, творчого неспокою та натхнення.

- Мені сьогодні приємно бути тут, серед вас - справжніх патріотів свого краю. Приємно, що завдяки вам, вашим дослідженням закрито ще одну білу пляму в історії нашої Кіровоградщини (Єлисаветчини). Переконаний, що дане видання зацікавить широке коло читачів: від учня — до краєзнавця, простого мешканця області, який переймається історією свого краю, свого народу, адже всім відомий вислів: “Без знання минулого — немає майбутнього!”, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

Також присутні подивилися документальний фільм «Хроніка», присвячений подіям Української революції. Наприкінці презентації відбулася автограф-сесія від авторського колективу книги.