День пам’яті та перемоги над нацизмом: в Україні вшановують загиблих захисників та загиблих у Другій світовій

Сьогодні в Україні та світі вшановують світлу пам’ять тих, хто пожертвував життям, захищаючи рідну землю від окупантів протягом Другої світової війни.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто під час Другої Світової захищав рідну українську землю від нацизму і хто віддав за неї своє життя. Земний уклін і тим, хто пережив страшні часи окупації, пекло концентраційних таборів, тим, хто відроджував рідний край. Пам’ять про цих людей непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Адже зараз ми відзначаємо ці дні зі зброєю в руках.

Перемога над нацизмом далася величезною ціною мільйонів життів завдяки мужності, силі духу та єднанню. Тож важливо постійно пам’ятати ті страшні часи, коли світ зазнавав неймовірних випробувань та перебував на межі виживання. Українці зберегли свою ідентичність та віру у краще майбутнє.

Особливо важливим День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні є сьогодні, коли сучасні нацисти з російської федерації щодня атакують українські міста, вбиваючи дітей та дорослих, руйнуючи дитсадки, школи та лікарні. Колись світ об’єднався, щоб здолати абсолютне зло. Те саме він має зробити і сьогодні, щоб перемогти зло сучасне, яке відродилося на теренах колишньої російської імперії.

Українці мають досвід багатовікового протистояння із загарбниками. Саме він має допомогти нашій нації у виснажливій боротьбі з рашистськими окупантами.

Бережемо пам’ять про Героїв, які полягли під час Другої світової війни. Завжди пам’ятатимемо Героїв сучасних – українців, які поклали свої життя, щоб вигнати з рідної землі російських окупантів і подарувати українському народові світле мирне майбутнє.

Єднаймося! Лише разом ми можемо зберегти незалежність та свободу! Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr