У Кропивницькому погасили марку «русскій воєнний флот – до дна!»

У Музеї мистецтв у Кропивницькому погасили марку «русскій воєнний флот – до дна!» сьогодні, 8 травня.

У церемонії погашення взяли перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, перший заступник начальника ОВА Павло Конопко, командир стрілецького батальйону Іван Реут, директорка обласної філії АТ «Укрпошта» Тетяна Капустіна та директорка Музею мистецтв Тетяна Ткаченко.

«Протягом цієї війни Збройні Сили України здобули немало героїчних звитяг. Але одним із найбільших успіхів стало фактичне видворення російського військового флоту з акваторії Чорного моря, – відзначив перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк. – Всі ми віримо в те, що вже незабаром це станеться з російськими військами, і вся зграя окупантів назавжди залишить територію незалежної України. Підтримуймо ЗСУ, адже вони наближають нашу перемогу щодня, жертвуючи життями, аби очистити українську землю від загарбників».

Марка «русскій воєнний флот – до дна!» – продовження легендарної серії воєнного часу «русскій воєнний корабль, іді..!» та «русскій воєнний корабль, ... всьо!». Вона символізує очищення Чорного моря від російського флоту. Зображені кораблі є найбільш вагомою втратою для ворогу, яку завдали Сили безпеки та оборони України.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr