Кіровоградська облрада налагодила співпрацю з Товариством українців у Фінляндії

Кіровоградська обласна рада налагодила тісну співпрацю з Товариством українців у Фінляндії. Завдяки їй комунальні підприємства області отримали необхідну благодійну допомогу.

В першу чергу мова йде про КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня Кіровоградської обласної ради» – саме тут поранені захисники України проходять реабілітацію. Для того, аби зробити її умови більш комфортними, Товариство українців у Фінляндії доставило до цього комунального підприємства медичні ліжка, ортопедичні матраци, столи, стільці та дивани, інвалідні візки-туалети, крісла для перевезення пацієнтів та медичні засоби.

У свою чергу, медичне обладнання отримала також Кіровоградська обласна лікарня. Насамперед, мова йде про медичні (катетери, хірургічні інструменти, комплекти для проведення операцій, маски для інвазивної вентиляції) та гігієнічні засоби (підгузки для дорослих, прокладки, маски, халати, простирадла, пакети для стерилізації тощо).

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд подякував Товариству українців у Фінляндії за надану благодійну допомогу.

«Україні протистоїть страшний та жорстокий ворог. Тому ми вдячні всьому вільному світі за будь-яку підтримку. Низький уклін Товариству українців у Фінляндії – саме завдяки їхній допомозі наші захисники мають шанси якомога швидше стати на ноги. Особлива подяка керівнику логістичного центру Товариства Сергію Шевченку – саме він організовує оперативну доставку гуманітарної допомоги в Україну. Вірю, що наша плідна співпраця допоможе якнайшвидше здолати безжального окупанта. Перемога – наша спільна справа», – наголосив Юрій Дрозд

Вже понад рік мерія міста Вантаa (Vantaan kaupunki) підтримує Логістичний Центр (Auta Ukrainaa Logistiikkakeskus) Товариства українців у Фінляндії (Ukrainalaisten yhdistys Suomessa ry) у бажанні допомогти Україні надаючи безоплатно приміщення для збирання, сортування та відправки гуманітарної допомоги в Україну. Зокрема, під час свого візиту мер міста Вантаа Pekka Timmonen був неймовірно вражений масштабами та організацією проєкту, що спромігся на волонтерських засадах опрацювати та надіслати в Україну таку кількість вантажівок допомоги. Відзнакою проробленої праці стало запрошення на святкування 50-ї річниці міста Сергія Шевченка, координатора проекту.

Довідка. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну логістичний центр Об’єднання українців у Фінляндії відправив до нашої держави 65 вантажівок з гуманітарною допомогою, доставивши 1030 тонн вантажу (1943 палет), а також 34300 посилок з ліками, їжею та одягом. За цей час військові отримали 110 автомобілів різного призначення.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr