Всеукраїнський флешмоб до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

Вихованці Знам’янської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради долучились до встановлення національного рекорду України з кількості учасників флешмобу «White card», приуроченого до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку і Всесвітнього дня здоров’я.

 

Заклад представили вихованці з особливими освітніми потребами третіх-четвертих класів спецшколи на чолі з педагогом-організатором Іриною Кумбер. 

Окрім диплому за участь у флешмобі «White card», Знам’янська спецшкола також отримала відзнаку «Заклад-партнер» за співпрацю у впровадженні концепції «Спорт заради розвитку» та активну участь у різноманітних заходах у рамках Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Національного проекту «Цікава фізкультура – 2.0 Перезавантаження».

 

У всеукраїнському флешмобі «White card»-2024, який відбувся в онлайн-форматі на YouTube-каналі «Спорт заради розвитку», взяло участь понад 200 тисяч учнів та студентів багатьох закладів освіти України. 

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку відзначається 6 квітня – в пам’ять про відкриття перших Олімпійських ігор сучасності (6 квітня 1896 року).

Це свято було започатковано в 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН за підтримки Міжнародного олімпійського комітету для пропагування спорту в якості рушія соціальних змін, розвитку суспільства та взаєморозуміння між людьми.