Кіровоградщина: триває робота щодо формування обласного плану мережі академічних ліцеїв

У Кропивницькому за участі представників територіальних громад Кіровоградської області, обласної влади, педагогів, науковців і представників громадських організацій відбувся круглий стіл «Стан. Проблеми. Перспективи: академічні ліцеї Кіровоградщини».

 

У засіданні круглого столу взяли участь депутати Кіровоградської обласної ради, перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, Людмила Давиденко і Ганна Суркова. 

Під час засідання круглого столу були обговорені питання створення академічних ліцеїв в громадах Кіровоградської області; особливості функціонування академічних ліцеїв у порівнянні з наявними ліцеями; та якою саме має бути мережа академічних ліцеїв Кіровоградщини. 

За результатами обговорення учасники круглого столу засідання акцентували увагу на необхідності продовження роботи над відповідним планом формування мережі академічних ліцеїв Кіровоградської області для наступного його внесення на розгляд Кіровоградської обласної ради. 

Як відомо, мережі академічних ліцеїв в Україні мають бути сформовані на виконання Законів «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про ліцей» та Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». 

В академічних ліцеях учні навчатимуться з 10 по 12 класи.