Представники обласної спортшколи олімпійського резерву вибороли золоті та бронзові медалі чемпіонату України

Вихованці та тренери-викладачі комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2» посіли перше та третє місця чемпіонату України з бейсболу серед кадетів. Також за підсумками змагань 13 вихованців КЗ ОСДЮШОР-2 отримали статус кандидатів до збірної України U15 на кваліфікацію чемпіонату Європи.

Фінальна частина чемпіонату України з бейсболу серед кадетів тривала у Кропивницькому на базі бейсбольного комплексу КЗ ОСДЮШОР-2 із 12 по 16 червня. За нагороди сперечались п’ять команд: збірна Києва, збірна Миколаївської області, «Соколи - КЗ КДЮСШ» (Чернівці), а також дві збірні Кіровоградської області.

Склад збірної Кіровоградської області - І (тренери Руслан Дейкун і Роман Лопата) повністю укомплектовано вихованцями відділення бейсболу обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву-2. В складі збірної Кіровоградської області - ІІ (тренери Сергій Лімаренко і Дмитро Лімаренко) виступали вихованці КЗ ОСДЮШОР-2 та КЗ ЦДЮТ «Центр-юність» (селище Нове). Наставники обох кіровоградських збірних є тренерами-викладачами ОСДЮШОР - 2.

За підсумками фінальної частини чемпіонату України U15 перемогу здобула збірна Кіровоградської області - І, яка пройшла турнір без поразок. Друга команда Кіровоградщини посіла ІІІ місце.

Крім цього, троє гравців кіровоградських команд відзначені індивідуальними нагородами змагань: Ярослав Василенко (кращій захисник), Андрій Васюк (кращий пітчер) і Євгеній Рожко (MVP турніру).

Як повідомив старший тренер відділення бейсболу комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву - 2» Сергій Лімаренко, дані змагання – заключний відбірково-підготовчий етап кандидатів до складу збірної України U15 на кваліфікацію чемпіонату Європи 2024 року, який відбудеться в Каунасі, Литовська Республіка, 17-20 липня.

За словами Сергія Лімаренка, головного тренера кадетської збірної України з бейсболу, склад збірної на кваліфікації європейської першості налічуватиме 18 гравців. Тринадцятеро вихованців відділення бейсболу КЗ ОСДЮШОР - 2 добре зарекомендували себе протягом підготовчого етапу та стали кандидатами на поїздку до Каунасу в складі збірної України.