Відбулось засідання постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань власності

Готуючись до наступної сесії Кіровоградської обласної ради, постійна комісія з питань власності обласної ради провела своє чергове засідання сьогодні, 21 травня. Протягом засідання, що відбулось у змішаному, онлайн та офлайн форматах, під час засідання депутати розглянули майже 25 питань порядку денного.

 

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, голова постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергій Коваленко, директор департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної військової адміністрації Олександр Догаров, в. о. директора департаменту фінансів обласної військової адміністрації Анжела Анісімова, заступник директора департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної адміністрації Світлана Соломаха та інші. 

Зокрема, члени комісії заслухали інформацію департаменту соціального захисту населення обласної адміністрації щодо функціонування підсобних господарств групи соціальних закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, а також ознайомились зі звітом про виконання обласного бюджету за 2023 рік та графіком виконання плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки. 

Директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації Олег Рибальченко проінформував комісію про реорганізацію деяких обласних медичних закладів. 

Крім цього, постійна комісія власності обласної ради розглянула питання передачі майна між закладами та підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, проєкт рішення про винесення на розгляд сесії питань збільшення статутних капіталів ряду комунальних некомерційних підприємств та списання комунального майна, а також отримала звіт про надходження орендної плати за використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області за І квартал 2024 року.