Кадрові, фінансові питання та перейменування обласного краєзнавчого музею: засідання комісії з питань власності

Понад три десятки питань розглянула постійна комісія з питань власності Кіровоградської обласної ради на своєму черговому засіданні 19 квітня.

 

Робота комісії тривала у змішаному (офлайн і онлайн) форматі. У засіданні комісії з власності взяли участь депутат обласної ради, голова робочої групи Олександр Чорноіваненко та голова постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергій Коваленко. 

Депутати обласної ради – члени комісії рекомендували голові обласної ради Юрію Дрозду призначити виконуючих обов’язки директорів Обознівського психоневрологічного інтернату і Олександрійського психоневрологічного інтернату. А також погодили винесення на чергову сесію обласної ради питання призначення директором Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й.Мухіна Світлани Бондарь, як переможця конкурсного відбору на посаду директора даного закладу. 

Також постійна комісія з питань власності погодила внесення змін до фінансових планів на 2024 рік комунальних підприємств спільної власності територіальних громад, сіл, селищ і міст області. 

Крім цього, члени комісії ознайомились із результатами позапланового фінансового аудиту діяльності комунального закладу «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» та узгодили питання повернення орендованого цілісного майнового комплексу «КОКП «Ліки Кіровоградщини». 

Комісія з питань власності підтримала зміни до Статуту Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, якими передбачається зміна назви закладу на «Центральноукраїнський обласний краєзнавчий музей», розширення напрямків його діяльності та організаційної структури.