Олександр Чорноіваненко провів особистий прийом громадян

         До голови обласної ради звернулися мешканці міста Кропивницький та Олександрівського району з низки проблемних питань.

         Під час прийому громадяни порушували питання про оздоровлення осіб з інвалідністю (з ураженням опорно-рухового апарату) в умовах комунального підприємства "Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня" Кіровоградської обласної ради та стан виконання заходів із покращення умов для перебування в ньому осіб з обмеженими можливостями, погоджених у 2019 році департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації та Кіровоградською обласною організацією інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів України.

         Олександр Чорноіваненко доручив управлінню майном виконавчого апарату обласної ради виїхати до підприємства разом із спеціалістами відповідного профілю з метою з'ясування ситуації та надання пропозицій щодо вирішення питання, запевнивши заявника, що ці питання він триматиме на контролі до їх остаточного вирішення.

         Ініціативна група трудового колективу комунального некомерційного підприємства “Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій Кіровоградської обласної ради” звернулася до голови обласної ради з проханням роз'яснити питання щодо подальшого фінансування зазначеного закладу з 01 квітня 2020 року.   

  Олександр Чорноіваненко поінформував присутніх, що з огляду на медичну реформу, що триває, обласна рада чекає відповідних пропозицій від обласної державної адміністрації стосовно фінансування у 2020 році медичних закладів.

         Голова обласної ради зауважив, що зазначене питання є пріоритетним завданням, зокрема для обласної ради, щоб діти не залишилися без допомоги, та запевнив представників колективу комунального некомерційного підприємства “Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій Кіровоградської обласної ради”,  що наразі не йдеться про закриття  закладу.

         Ще одним проблемним питанням, порушеним під час прийому мешканкою в інтересах мешканців села Кам'янече Новоархангельського району, є ремонт сільських доріг, що були зруйновані дощами влітку               2019 року. Саме про ремонт цих доріг заявниця наголошувала під час ефіру 05 лютого 2020 року в радіопередачі "Радіомайдан" за участю голови обласної ради.

         У ході розмови Олександр Чорноіваненко зазначив, що з державного бюджету місцевим бюджетам виділено субвенцію на ремонт комунальних доріг сіл, селищ і міст області, і для початку сільському голові потрібно замовити виготовлення проектної документації на ремонт дороги та здійснити всі інші необхідні дії.

         Державним агентством автомобільних доріг України буде проведено тендери по здійсненню ремонту доріг і, можливо, з економії коштів буде надано допомогу в ремонті сільської дороги. З цього питання голова обласної ради вже мав попередню розмову з очільником Новоархангельської райдержадміністрації.

         Усі звернення громадян перебуватимуть на контролі в голови обласної ради до їх вирішення.