Був Кіровоградським, стане – Центральноукраїнським…

Засідання постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики відбулось сьогодні, 25 квітня. На засіданні розглянули два питання: про зміни до статутів комунальних закладів «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та «Кіровоградський обласний краєзнавчий музей». 

Зміни та доповнення до статуту КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» необхідні для створення на базі даного комунального закладу регіонального центру підготовки населення до національного спротиву (про який повідомлялось на сайті обласної ради https://oblrada.kr.ua/event/150320241620 ). 

Щодо змін до статуту Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, то колектив запропонував дерусифікувати назви музейного закладу та одного з його структурних підрозділів. А саме: змінити назву музею на «Комунальний заклад «Центральноукраїнський обласний краєзнавчий музей» та змінити стару назву філії «Історико-архітектурний заповідник родини Раєвських» на нову: філія «Історико-архітектурний заповідник «Свято-Хрестовоздвиженська церква». 

Постійна комісія Кіровоградської обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики погодила запропоновані зміни за обома питаннями порядку денного та рекомендувала голові Кіровоградської обласної ради затвердити статути КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» і «Кіровоградський обласний краєзнавчий музей» у новій редакції, з урахуванням усіх змін та доповнень.