Обласна рада дотримуватиметься всіх, передбачених законодавством, процедур

Ленінський районний суд м. Кіровограда ухвалив рішення про поновлення Вячеслава Вандрашека на посаді директора-художнього керівника КЗ «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького». 

Виконання Кіровоградською обласною радою рішення про поновлення на посаді Вячеслава Вандрашека буде здійснено з дотриманням процедури та у спосіб, які передбачені чинним законодавством. Разом із тим, наразі проголошені лише вступна та резолютивна частини рішення. Крім того, сам Вячеслав Вандрашек не звертався до Кіровоградської обласної ради з заявою про добровільне виконання зазначеного судового рішення. 

Виникає питання і щодо стягнення з Кіровоградської обласної ради на користь Вячеслав Вандрашек середнього заробітку за вимушений прогул. Компенсація за вимушений прогул В. Вандрашеку має бути здійснена за місцем виплати заробітної плати.

Кіровоградська обласна рада оскаржуватиме зазначене рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда в апеляційній судовій інстанції. 

Нагадаємо, загалом Вячеслав Вандрашек подавав три позови. Позов про скасування розпорядження голови Кіровоградської обласної ради про призначення конкурсу на посаду директора-художнього керівника КЗ «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Кропивницького» суд першої інстанції задовольнив. Судом апеляційної інстанції рішення скасовано, таким чином підтверджено право на проведення відповідних конкурсів. 

У задоволенні позову про визнання незаконними розпорядження голови Кіровоградської обласної ради про утворення конкурсної комісії та рішення конкурсної комісії про визначення переможця конкурсу суд першої інстанції відмовив. Справа перебуває у провадженні Третього апеляційного адміністративного суду. 

Позов про поновлення на посаді і стягнення грошової компенсації за вимушений прогул суд першої інстанції задовольнив частково.