Індустріальні парки – розвиток економіки регіону та країни

Нарада на тему «Створення індустріальних парків у Кіровоградській області, проблеми та шляхи їх вирішення» відбулась в обласній військовій адміністрації сьогодні, 30 квітня. 

Учасники наради, зокрема, заслухали інформацію про стан впровадження проєктів трьох індустріальних парків Кіровоградщини: «Радій», «Ростагропром» (Кропивницький район) та «Стан-Інвест» (Олександрійський район).

 

У нараді під головуванням першого заступника начальника обласної військової адміністрації Павла Конопка взяли участь представники Міністерства економіки України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, представники районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та підприємств, що виступали ініціаторами створення індустріальних парків. Кіровоградську обласну раду на нараді представляв перший заступник голови облради Юрій Семенюк. 

Як зазначалось під час засідання, індустріальні парки стимулюють надходження інвестицій в економіку регіону та виступають чинником створення нових підприємств/робочих місць. В умовах війни зростання економічної діяльності та збільшення кількість робочих місць мають надважливе значення – це забезпечення громадян (у тому числі – внутрішньо переміщених осіб) роботою та надходження до бюджету додаткових податків і зборів. 

Учасники наради ознайомились із ситуацією щодо створення в Кіровоградській області індустріальних парків  «Радій», «Ростагропром», «Стан-Інвест» та обговорили покрокові плани дій щодо прискорення запровадження індустріальних парків на території Кіровоградщини.