Історико-культурні взаємозв’язки: на Кіровоградщину завітали краєзнавці з Черкаської області

В обласному краєзнавчому музеї провели круглий стіл на тему «Черкащина і Кіровоградщина: історико-культурні взаємозв’язки». Приводом для заходу став іміджевий творчий візит спілки краєзнавців Черкащини до Кропивницького з нагоди 70-річчя заснування Черкаської області.

Гості на чолі з заступником голови Черкаської ОВА Олександром Шамраєм розповіли про історію і сьогодення Черкащини та презентували обласному краєзнавчому музею та обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського історико-краєзнавчі видання.

Із вітальним словом до гостей з Черкас звернувся перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк.

Директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко розповів гостям про діяльність закладу. Він також презентував черкащанам туристичні магніти і потенціал Кіровоградщини.

Учасники заходу оглянули історичну та природничу експозицію краєзнавчого музею, виставки «Україна: полум’я війни. 2014 – 2023» та «Волонтерський крафт задля перемоги». А також вони завітали до Музею історії українського хореографічного мистецтва та обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr