В бібліотеці ім. Д. Чижевського презентували БФ «УФ «Мрія» і книжку «Історії та війни»

В обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. Д. Чижевського відбулася презентація Благодійного фонду «Українська фундація «Мрія» та книжки військовослужбовця,  публіциста і громадського діяча Юрія Гудименка «Історії та війни».

Благодійний фонд «Українська фундація «Мрія» об’єднує чотири волонтерські організації, які очолюють Юлія Паєвська (Тайра), Тетяна Комлик (Татуся Бо), Дана Ярова та Людмила Денісова. Фундація займається гуманітарною, юридичною та освітньою допомогою родинам загиблих та зниклих безвісті захисників, військовополонених та цивільних бранців і має своє представництво у Кропивницькому.

Перед презентацією в бібліотеці волонтери передали пораненим бійцям адаптивний одяг та навідалися до родин загиблих.

Автор книжки Юрій Гудименко на бібліотечний загал розповів про свою книжку, в якій про війну, історію і політику, якими їх бачив і переосмислював автор протягом дев’яти років.  А також – про своє військове буття і побратимів, про життя на передовій і в тилу, про ідеї та ініціативи, які він втілює в життя з однодумцями.

Директорка книгозбірні, заслужений працівник культури України Валентина Животовська висловила подяку Юрію Гудименку та Тетяні Комлик за волонтерську і просвітницьку діяльність. 

Учасники зустрічі зібрали для благодійного фонду понад сім тисяч гривень.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr