Звернення голови обласної ради Олександра Чорноіваненка до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні земляки!

Сьогодні, 20 лютого, ми відзначаємо річницю трагічних подій на Майдані під час Революції Гідності, вшановуючи подвиг її учасників і віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих і  лютневих днів 2014 року.

Шість років тому українці, попри страх і смерть, продемонстрували свою європейськість, волелюбність, прагнення до свободи. Українці на Майдані довели усьому світові, що Україна – це територія гідності й свободи.

Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, ми маємо усвідомити, що приклад їхнього служіння Богові та Україні повинен і надалі залишатися взірцем для кожного з нас. Адже Небесна Сотня  є символічною назвою, яку дав народ Героям, що пожертвували собою заради нас, нашої мрії про гідне майбутнє. Віримо, що, відвоювавши тут, на землі, вони, своїми молитвами та заступництвом перед Пресвятою Богородицею, просять за нас і за Україну на небесах. А ми, у свою чергу, не маємо права забути, якою ціною нам дана можливість жити та будувати нову суверенну Україну.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

         З повагою                                      

         Голова обласної ради                             Олександр Чорноіваненко