Відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики.

Депутатами проаналізовано на відповідність вимогам Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” два проєкти регуляторних актів - проєкти рішень обласної ради.

Одним — “Про затвердження Правила користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Кіровоградської області” — планується врегулювати питання щодо користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Кіровоградської області шляхом затвердження єдиних правил користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах в області в новій редакції, що відповідають усім вимогам законодавства України.

Інший — “Про внесення змін до Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення ОКВП “Дніпро-Кіровоград” — має забезпечити позитивний вплив на відносини, що виникають у процесі приймання стічних вод підприємств до систем централізованого водовідведення.

Розглянувши зазначені проєкти регуляторних актів - проєкти рішень обласної ради, депутати дійшли висновку щодо їх відповідності вимогам статей 4 і 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Крім того, у ході засідання розглянуто звернення, які надійшли на адресу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики в міжсесійний період.