Депутати підтримали кандидатуру Віктора Колінька на призначення в.о. директора Обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам

11 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань власності, яке провів її голова Олександр Чудний.

Серед кола винесених на обговорення питань у центрі уваги було створення комунального закладу “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам”. Так, зважаючи на те, що на підтримку голови Кропивницької районної громадської організації захисників Вітчизни “Бойове братство” Віктора Колінька до обласної ради звернулося 11 громадських організацій, депутати підтримали кандидатуру Віктора Колінька на призначення в.о. директора комунального закладу “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам” та погодили Статут даного закладу.

Також депутати внесли зміни до проектів рішень обласної ради, що плануються до розгляду на двадцять шостій сесії обласної ради: “Про безоплатну передачу майна” та “Про земельні питання”, розглянули проекти рішень з інших питань, що відносяться до повноважень постійної комісії обласної ради з питань власності.

Зважаючи на лист Міністерства охорони здоров’я України від 14 серпня 2019 року № 25-04/38388/2, депутати рекомендували при розгляді проекту рішення обласної ради “Про перетворення комунального некомерційного підприємства “Кіровоградське обласне бюро медико-соціальної експертизи Кіровоградської обласної ради” у комунальний заклад” внести до нього зміни стосовно перетворення Територіального медичного об'єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області” у комунальне некомерційне підприємство “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради”.

Крім того, депутатами погоджено та рекомендовано до затвердження голові обласної ради статути у новій редакції Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Олександрійського району Кіровоградської області та комунального закладу “Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради”, також розглянуто низку майнових питань.

За результатами роботи депутати прийняли відповідні висновки та рекомендації.