Депутати заслухали звіт про дільяність підприємства «Дніпро-Кіровоград»

За участі голови обласної ради Сергія Шульги, першого заступника голови обласної ради Юрія Семенюка та заступника голови обласної ради Вадима Волканова відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва та використання природних ресурсів.

У ході засідання обговорено звіт генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика про фінансово-господарську діяльність підприємства та встановлені НКРЕКП тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Депутати погодили рішення про те, що підприємство здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та рекомендували голові Кіровоградської обласної ради затвердити Статут підприємства у новій редакції.

Постійна комісія звернулася до Кіровоградської обласної державної адміністрації з пропозицією передбачити в обласному бюджеті кошти на розроблення спеціалізованою науково-дослідною організацією нормативів споживання води для споживачів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у населених пунктах Кіровоградської області. Підставою для прийняття такої рекомендації стали вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1107.