Кіровоградці потребують допомоги на лікування

         10 квітня 2019 року під час особистого прийому громадян, який провів голова обласної ради Олександр Чорноіваненко,  мешканцями обласного центру порушувалися питання виключно про надання їм та їхнім рідним допомоги в лікуванні. Такі питання, на жаль, усе частіше посідають провідне місце в переліку найактуальніших.

         Так, мешканка міста Кропивницький клопотала про сприяння реабілітації її сина, який отримав тяжку травму хребта, у будь-якому реабілітаційному центрі України спінального профілю за державні кошти. Олександр Чорноіваненко запевнив заявницю, що підготує відповідне звернення до Міністерства соціальної політики України про розгляд можливості позитивного вирішення цього проблемного питання.

         Інша мешканка обласного центру, пенсіонер, потребувала роз'яснень про порядок отримання її донькою, яка наразі  проходить лікування травми хребта, послуг у комунальному підприємстві “Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня” Кіровоградської обласної ради. У ході розмови  голова обласної ради надав низку рекомендацій щодо вирішення порушеного питання.

         При цьому обидві заявниці мали можливість почути роз'яснення  директора департаменту охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації Олег Рибальченко, який здійснював фаховий супровід особистого прийому.

         Усі звернення громадян перебуватимуть  на особистому контролі голови обласної ради до їх вирішення.