Комісія при обласній раді розглянула проекти символіки села Велика Северинка

Під керівництвом голови обласної ради Олександра Чорноіваненка відбулося засідання геральдичної комісії. Учасники комісії розглянули варіанти проектів герба села Велика Северинка Кіровоградського району.

До обговорення також долучилися голова Великосеверинівської сільської ради Сергій Левченко і начальник відділу організаційної роботи Великосеверинівської сільської ради Алла Чернява.

Члени комісії зупинилися на трьох варіантах проектів герба села. Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко запропонував провести обговорення серед громади Великої Северинки, надавши ці три варіанти для розгляду. Комісія підтримала таку ініціативу та вирішила провести наступне засідання після обговорення ескізних пропозицій.

На засідання геральдичної комісії розглянуто також такі питання: про систематизацію і облік затверджених проектних пропозицій місцевої символіки; про обговорення пропозиції стосовно внесення доповнень до Положення про обласну премію у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.