На Кіровоградщині відзначають 70-у річницю заснування онкологічної служби в області

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко взяв участь у відкритті науково-практичної конференції «Актуальні аспекти діагностики та лікування онкологічного захворювання» , приуроченої 70-річчю засування онкологічної служби в Кіровоградської області. Захід відбувся у приміщенні Кіровоградської торгово-промислової палати.

У вітальному слові голова обласної ради зазначив, що з кожним роком рівень діагностування і лікування онкології в області стає більш сучасним.

- Протягом трьох депутатських скликань будувався сучасний Кіровоградський обласний онкологічний диспансер. Була проведена серйозна робота, щоб вийти на новий рівень лікування хворих. Ми й надалі вдосконалюватимемо  діагностичну і лікувальну базу диспансеру, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

В обговоренні порядку денного науково-практичної конференції взяли участь керівництво департаменту охорони здоров’я ОДА, депутати обласної ради, науковці та лікарі.       

Голова обласної ради побажав учасникам конференції миру, добробуту та задоволення від спілкування з колегами у пошуці нових шляхів вирішення онкологічних проблем.