Олександр Чорноіваненко: Єдина диспетчерська служба в галузі охорони здоров’я – завдання на 2019 рік

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко взяв участь у щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації.

У ході наради очільник обласної ради зазначив, що в минулому році обласні заклади охорони здоров’я мали потужні позитивні зміни, проте вже поставлено нові завдання на 2019 рік. 

- Наприкінці 2018 року, спільно з журналістами, ми оглянули результати копіткої роботи з реформування обласних закладів медицини. Також минулого року проведено серйозну роботу з переходу установ охорони здоров’я в статус некомерційних підприємств. У 2019 році одне з найважливіших завдань – створення єдиної диспетчерської служби, - наголосив Олександр Чорноіваненко. 

За словами голови обласної ради, депутати обласної ради та представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації ознайомилися з досвідом роботи єдиної диспетчерської служби галузі охорони здоров’я у Івано-Франківській області. Олександр Чорноіваненко зазначив, що досвід нами буде впроваджено на Кіровоградщині, що дасть можливість об’єднати заклади медицини всіх рівнів у єдиний інформаційний простір й дозволить, як покращити якість надання медичних послуг, так і зекономити бюджетні кошти.