Олександр Чорноіваненко: Можливості вирішення питань медичної галузі розглядатимуться на обласному рівні

На цьому наголосив очільник обласної ради Олександр Чорноіваненко під час одноденної фахової майстерні для голів районних рад області, представників рад та їх депутатського корпусу, яка відбулася в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Голова обласної ради привітав учасників сьогоднішнього заходу та подякував організаторам майсерні, це - Українська асоціація районних та обласних рад — Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Асоціацією міст України за фінансової підтримки USAID. 

Учасниками майстерні розглянуто тему: «Бізнес планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування».

-  Яким би складним не був процес децентралізації в напрямку розбудови медичної сфери Кіровоградщини, надання медичних послуг населенню територіальних громад потрібно максимально наблизити до людей, - наголосив Олександр Чорноіваненко.

Фахова майстерня працювала у формі живого діалогу, у ході якого організатори мали можливість презентувати тему, після чого учасники обмінювалися враженнями й думками, ставили низку запитань.