Олександр Чорноіваненко: Найвищою оцінкою роботи влади є вдячність людей

Сьогодні відбулася ділова зустріч голови обласної ради Олександра Чорноіваненка зі слухачами Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, які вперше прийняті на службу.

Олександр Чорноіваненко ознайомив присутніх з історією розвитку місцевого самоврядування в області, зі структурою Кіровоградської обласної ради сьомого скликання, складом депутатського корпусу, виконавчим апаратом обласної ради. Підкреслив голова обласної ради першочергові завдання, що перебувають на виконанні місцевого самоврядування і, зокрема, обласної ради.

Нагадав, що 17 вересня відбудеться сесія обласної ради, де прийматиметься остаточне рішення щодо Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

Олександр Чорноіваненко звернув увагу присутніх на необхідності внесення змін до Конституції України.

- Зміни Основного Закону держави та інших законодавчих актів повинні сприяти якісним змінам рівня життя людей. Відповідальність за впровадження змін у державі лежить на кожному з вас, адже ви прийшли працювати на користь людей, - наголосив Олександр Чорноіваненко.

Голова обласної ради побажав молодим спеціалістам успіху в праці, задоволення від роботи, а найголовніше — вдячності від людей. Це і є найвищою оцінкою діяльності представника влади.