Олександр Чорноіваненко: обласна рада докладе максимум зусиль для відновлення роботи центру адаптації військовослужбовців

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко поспілкувався з журналістами стосовно ситуації, яка склалася навколо Кіровоградського обласного центру адаптації військовослужбовців.

На запитання про майбутнє центру, Олександр Чорноіваненко зазначив, що наразі установа перебуває у статусі державного підприємства, проте очільник облради звернувся до Міністра оборони України Андрія Загороднюка стосовно передачі центру на баланс спільної власності територіальних громад, сіл, селищ і міст Кіровоградської області.

- Центр адаптації військовослужбовцій вкрай необхідний для Кіровоградщини. Область має госпіталь для ветеранів війни, де бійці лікуються, але також потрібен окремий спеціалізований заклад, де вони проходитимуть реабілітацію та адаптацію, - підкреслив Олександр Чорноіваненко.

Очільник обласної ради наголосив, що приміщення центру знаходиться в незадовільному стані, а тому першим етапом буде його відновлення.

- Всі ми бачили в якому стані знаходиться приміщення центру адаптації. Якщо воно буде у власності громади області, я гадаю, депутати обласної ради підтримають рішення про фінансування та ремонт закладу. Ми завдячуємо військовослужбовцям за мирне небо над Кіровоградщиною, а тому маємо створити всі умови для їхнього лікування та їхньої реабілітації, - зазначив Олександр Чорноіваненко.