Олександр Чорноіваненко: В єдності сила - українського народу

В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України, участь у яких брав голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Також до урочистостей долучилися студентство, представники громадських організацій, військовослужбовці, містяни.

Очільник обласної ради поклав квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні, дошки Віктору Чміленку та пам’ятника Тарасу Шевченку.

На площі біля Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.К. Винниченка відбувся мітинг, під час якого поклали квіти до пам’ятника Володимиру Винниченку, розповіли історичні відомості про День Соборності України та заспівали Державний Гімн України, взявшись за руки навколо величезного прапора України.

Звертаючись до учасників зібрання, Олександр Чорноіваненко зазначив:

«За рідну землю, за наше майбутнє українські патріоти поклали свої голови на київському Майдані та на Сході України, і нині військовослужбовці продовжують героїчно захищати незалежність та єдність України. Серед цих героїв і наші земляки. Вірю, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною, адже в єдності – сила українського народу! Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і нехай мир запанує на рідній землі».

У ході урочистостей за особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі і незламність духу та з нагоди Дня Соборності України Відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу» нагороджено:

Віталія Іваненка – матроса

Сергія Кисляка – молодшого сержанта

Андрія Кожухаря – молодшого сержанта

Дмитра Колісниченка – рядового

Олексія Мельника – старшого сержанта

Дмитра Потоцького – рядового

Олексія Семченка – сержанта

Анатолія Тебякіна – рядового

Олега Шматкова – сержанта

Романа Мокряка – лейтенанта

Андрія Артеменка – старшого матроса

Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено Юрія Митрофаненка – кандидата історичних наук;

Андрія Щетину – заступника голови громадської ради при облдержадміністрації, заступника директора з навчально-виховної роботи Кіровоградського вищого професійного училища.

Грамотою міської ради та виконавчого комітету м. Кропивницького нагороджено Світлану Бондар (Орел) – заступницю голови Кіровоградської обласної організації «Просвіта» імені Тараса Шевченка;

Олена Степанок – голова громадської організації «Єдина родина Кропивниччина».