Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики підтримала клопотання про відзначення кращих працівників Кіровоградщини

10 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики.

У ході засідання депутатами розглянуто питання, внесені на розгляд пленарного засідання двадцять п’ятої сесії Кіровоградської обласної ради, і низку інших питань, що належать до компетенції постійної комісії. Зокрема, підтримано проекти рішень щодо внесення змін до рішення обласної ради від 04 грудня 2015 року № 8 “Про обрання голови та членів постійних комісій обласної ради” та про внесення змін до рішення обласної ради від 04 грудня 2015 року № 2 “Про обрання лічильної комісії”.

Також, враховуючи звернення обласної державної адміністрації, депутатами вирішено внести зміни до питання “Про внесення змін до плану роботи обласної ради на 2019 рік”, виключивши з плану роботи питання “Про внесення змін до обласної програми розвитку агропромислового комплексу Кіровоградської області на 2018-2023 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 22 серпня 2017 року № 350” та “Про утворення комунального закладу “Обласний молодіжний центр”.

Крім того, постійною комісією підтримано клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України вчителя основ здоров’я Петрівської загальноосвітньої школи І ступеня, філії комунального закладу “Петрівське навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І ІІІ ступенів - гімназія” Петрівської районної ради Кіровоградської області Гридасової І.І. та про нагородження Грамотою Верховної Ради України директора Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Голованівської районної ради Томашевської О.Ю. і завідуючої відділом реалізації сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Степ-Агро” Арсірій Г.П.

Під час засідання депутатами було розглянуто та підтримано звернення Львівської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних рад щодо врегулювання ситуації у сфері державного нагляду (контролю) за діяльністю підприємств агропромислового комплексу, пов'язаною із застосуванням агрохімікатів для обробки полів, а також звернення депутатів Волинської обласної ради до Голови Верховної Ради України А.Парубія та Прем'єр-міністра України В.Гройсмана щодо внесення змін до статей 247, 251-1 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у галузі бджільництва).

Наприкінці засідання постійна комісія розглянула бюджетні звернення стосовно фінансування з обласного бюджету на 2019 рік, які надійшли до обласної ради та вирішила рекомендувати обласній державній адміністрації під час внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, розподілу субвенцій та дотації з державного бюджету місцевим бюджетам розглянути дані бюджетні звернення щодо виділення коштів з обласного бюджету на 2019 рік, виходячи з фінансових можливостей доходної частини обласного бюджету, та відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.