Привітання голови обласної ради Олександра Чорноіваненка з Днем працівників освіти

Шановні викладачі вищої школи, вчителі, працівники професійної освіти, дошкільних та позашкільних закладів - педагогічна громадо Кіровоградщини!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки та мудрості.   

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно та наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих і талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Низький уклін і подяка вам за сумлінне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм і життєву мудрість.

Бажаю вам, дорогі освітяни, миру, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. 

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі до улюбленої професії, а кожен день повниться новою радістю та перемогою!

З повагою 

Голова обласної ради                                       Олександр Чорноіваненко