Призначено директора комунального закладу “Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради”

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко в ході робочої поїздки до міста Знам’янка відвідав комунальний заклад “Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради”.

Заснований у 1964 році освітній заклад для дітей із вадами фізичного та розумового розвитку є єдиним закладом в області, що має можливість надати медичну допомогу та реабілітацію для дітей хворих на дитячий церебральний параліч та інші вади опорно-рухового апарату. Школа дає можливість учням отримати без відриву від лікування повну середню освіту на базі 12 класів і неповну середню освіту на базі 10 класів.

Олександр Чорноіваненко оглянув приміщення, де навчаються та проживають діти, а також поспілкувався з колективом навчального закладу.

- Кожна дитина по-своєму унікальна й становить цінність для своїх батьків і родичів, а всі діти – є неоціненним скарбом суспільства та запорукою його майбутньої долі. Діти з особливими фізичними потребами вимагають особливої підтримки, допомоги та розуміння. Усі вони мають шанс на повноцінне життя в суспільстві, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

У ході бесіди голова обласної ради підписав контракт із Надією Заруцькою про перебування її на посаді директора комунального закладу строком на шість років.