Робоча група продовжує працювати над встановленням пам'ятного знака “Лита могила”

Під керівництвом голови обласної ради Олександра Чорноіваненка відбулося чергове засідання робочої наради з установлення пам'ятного знака “Лита могила” на місці проведення археологічних досліджень скіфського поховання у Знам'янському районі Кіровоградської області.

У засіданні взяли участь радник голови обласної ради Валерій Кальченко, начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторія Кулікова, краєзнавці та науковці. Присутні обговорили перелік заходів, які необхідно здійснити найближчим часом для встановлення знаку.

Як зазначив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, до 19 серпня 2019 року заплановано провести тендерні процедури для визначення підрядної організації, а для цього необхідно відкорегувати проект із урахуванням пропозицій науковців, погодити текст напису на вказівнику пам'ятного знака та провести експертизи проекту. За результатами обговорення, Олександр Чорноіваненко надав відповідні доручення членам робочої групи.