Триває робота постійних комісій обласної ради

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики, яку провела голова її голова Ірина Чемерис.

У роботі постійної комісії брали участь керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Депутати обласної ради обговорили питання, що пропонуються до розгляду на пленарному засіданні двадцять дев'ятої сесії обласної ради. Так, попередньо погоджено проєкти рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 11 грудня 2018 року № 598 ‟Про обласний бюджет на 2019 рік”, “Про обласний бюджет на 2020 рік”, “Про звіт про результати виконання програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2019 рік”, “Про програму економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2020 рік”, “Про план роботи Кіровоградської обласної ради на 2020 рік”, “Про Порядок використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям” та інші.

Особливу увагу було приділено питанню “Про програму економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2020 рік”. Проєкт програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2020 рік сформовано на основі аналізу стану економічного і соціального розвитку області за 2019 рік, який проведено з урахуванням інформацій, поданих структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств і відомств України в області та райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міст обласного значення, міськими, селищними, сільськими радами об'єднаних територіальних громад, а також із використанням статистичних даних про основні показники розвитку економіки і соціальної сфери. Також ураховано завдання і заходи, визначені Стратегією розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року, та План заходів на 2018-2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року.

Метою програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2020 рік є підвищення якості життя та добробуту населення на основі проведення реформ у різних галузях і сферах діяльності, зростання конкурентоспроможності економіки області, впровадження інноваційно-інвестиційної моделі сталого розвитку на сучасній технологічній основі, розвиток міжнародної співпраці та міжрегіонального співробітництва комплексного економічного і соціального розвитку міст, районів, об'єднаних територіальних громад, розвитку громадянського суспільства.