У Кіровоградській обласній раді відбулася нарада щодо зміни правового статусу КЗ «Обласна туберкульозна лікарня»

Під керівництвом голови обласної ради Олександра Чорноіваненка відбулася робоча нарада з питання зміни правового статусу комунального закладу «Обласна туберкульозна лікарня» шляхом його приєднання до комунального закладу “Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер”.

Депутати Кіровоградської районної ради  занепокоєні ситуацією  щодо можливості зменшення обсягу надходжень до Кіровоградського районного бюджету від сплати податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з припиненням комунального закладу «Обласна туберкульозна лікарня».

Як зазначив начальник управління майном виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради Андрій Шепель, за результатами консультацій з фахівцями головного управління ДФС у Кіровоградській області, встановлено, що ПДФО підлягає сплаті до відповідного місцевого бюджету за місцем знаходження власних або орендованих приміщень у різних регіонах України, в яких працюють наймані працівники такого суб'єкта господарювання, не зважаючи на відсутність у такого суб'єкта господарювання відокремлених структурних підрозділів.

 Олександр Чорноіваненко наголосив на тому, що після завершення процедури приєднання комунального закладу «Обласна туберкульозна лікарня» до комунального закладу «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер» має бути забезпечено до Кіровоградського районного бюджету надходження ПДФО у прогнозованих сумах. При цьому, як зазначив очільник облради, скорочення працівників даних двох закладів не відбудеться.

Разом з тим, Олександр Чорноіваненко звернувся з проханням до керівників Грузьківської та Івано-Благодатненської сільських та Кіровоградської районної рад поінформувати депутатський корпус та громади стосовно процесу приєднання обласної туберкульозної лікарні та його результатів, для зняття соціальної напруги.