У Кропивницькому обговорили розробку Стратегії розвитку області на 2021-2027

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко взяв участь в он-лайн-нараді щодо розроблення проектів регіональних стратегій розвитку, яка відбулася під головуванням першого заступника Мінрегіону В’ячеслава Негоди. 

За результатами Форуму місцевого самоврядування, який відбувся наприкінці минулого року, у 2019 році розпочинається робота з підготовки проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки та проекту Плану заходів з її реалізації на 2021-2024 роки. 

В’ячеслав Негода наголосив, що за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, проекти Стратегій розвитку регіонів мають бути подані на розгляд Уряду до 1 грудня 2019 року.

Запропоновано такі етапи підготовки:
1. Прийняття відповідного рішення на сесіях обласних рад.
2. Сформування складу робочої групи.
3. Розроблення орієнтовного графіка підготовки проекту Стратегії у 2019 році.
4. Надання Мінрегіону контактних даних робочої групи для консультування.
5. Забезпечення процесу підготовки проекту Стратегії. 

У ході наради фахівці Мінрегіону презентували також методику впровадження smart-спеціалізації у системи стратегічного планування. Вона дасть можливість використовувати інновації та сучасні наукові розробки під час реалізації заходів із розвитку регіонів.

Для більш детального ознайомлення з smart-спеціалізацією представників від Кіровоградської області запросили на фаховий тренінг, який відбудеться у Києві 13-14 березня за підтримки Мінрегіону та Програми «U-LEAD».