В обласному краєзнавчому музеї вручили премію імені Володимира Ястребова

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко привітали лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова. Урочистості відбулися в обласному краєзнавчому музеї.

Перед врученням премії учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять краєзнавця, члена конкурсної комісії з присудження обласної краєзнавчої премії ім. В.Ястребова Станіслава Янчукова.

- Кожен лауреат краєзнавчої премії робить неоціненний внесок не лише в розвиток краєзнавства, а й загалом Кіровоградщини та України. Всі ви творите історію нашої держави і показуєте приклад молодому поколінню, як потрібно любити свій край, - наголосив у своєму виступі Олександр Чорноіваненко.

Лауреати у номінації «Наукові дослідження з історії та етнографії краю» Оксана Бабенко та Віктор Білоус та лауреат у номінації «Популяризація історико-культурної та природничої спадщини краю, розвиток музейної справи» Ольга Степанова отримали дипломи, нагрудні знаки «Лауреат обласної премії» та скульптури «Степовий орел».