Відбувся черговий особистий прийом громадян

12 червня 2019 року під час особистого прийому громадян до голови обласної ради зверталися виключно мешканці обласного центру.

Так, особи з інвалідністю звертають увагу на необхідність створення належних умов для перебування осіб  з обмеженими фізичними можливостями в комунальному підприємстві “Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня”  Кіровоградської обласної ради.

Розгляд цього питання відбувався за участю директора зазначеного підприємства Володимира Джулая, директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олександра Догарова, керівника Кіровоградської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів Союз організацій України (КООІ ВОІ СОІУ) Сергія Подорожного, начальника управління майном виконавчого апарату обласної ради Андрія Шепеля.

Олександр Чорноіваненко, перш за все, подякував заявнику за те, що постійно привертає увагу до цієї категорії громадян, активну позицію та одночасно висловив слова вдячності директору підприємства Володимиру Джулаю та колективу бальнеологічної лікарні за спільний вклад у розвиток підприємства.

Обговоривши інформацію та напрацювання, запропоновані запрошеними до розгляду цього питання посадовими особами, Олександр Чорноіваненко наголосив на доцільності діяти покроково: виділити пріоритети, які потрібно якнайшвидше реалізувати на базі згаданого підприємства, та спільно працювати - обласній раді, обласній державній адміністрації, громадським організаціям, що представляють інтереси осіб з інвалідністю, -  на досягнення результату.

Інше питання, що порушувалося під час особистого прийому, стосувалося врахування думки громадян під час підготовки нових нормативів питного водопостачання населення в населених пунктах, що обслуговуються ОКВП “Дніпро-Кіровоград” з урахуванням Методики визначення нормативів питного водопостачання населення, затвердженого Держжитлокомунгоспом.

У розгляді питання брав участь заступник генерального директора з комерційних питань ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Олександр Головченко, який поінформував про напрацювання підприємства в цьому напрямку. Олександр Чорноіваненко рекомендував залучати громадян на всіх етапах підготовки нових нормативів, враховуючи зміни у законодавстві у сфері житлово-комунального господарства, нові обставини тощо.

Також громадяни порушили клопотання про вивчення питання щодо внесення змін до порядку оформлення висновків і рекомендацій постійних комісій обласної ради відповідно до вимог чинного законодавства України. Голова обласної ради підтримав таку пропозицію і поінформував, що дане питання буде розглянуто профільною комісією обласної ради з відповідним зверненням за роз'ясненням з цього питання, зокрема, до профільного Комітету Верховної Ради України.

Усі звернення громадян перебуватимуть  на особистому контролі голови обласної ради до їх вирішення.