Вручено обласну премію імені Якова Паученка

У художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулися урочистості з нагоди відзначення 153-ї річниці від дня народження Якова Васильовича Паученка - визначного українського єлисаветградського архітектора, автора проектів значної кількості будівель у місті (забудова наприкінці XIX — початку ХХ ст.). У рамках святкування відбулося вшанування перможця та учасника конкурсу обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.

Голова обласної ради-голова конкурсної комісії Олександр Чорноіваненко разом із заступником голови облдержадміністрації Світланою Лобановою вручили Людмилі Кривенко - лауреату обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка за 2018 рік у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” диплом, кубок “Скульптура “Степовий орел” і нагрудний знак “Лауреат обласної премії”.

Олександр Чорноіваненко також подякував Тетяні Стороженко за участь в обласному конкурсі на здобуття зазначеної премії.

Звертаючись до присутніх, голова обласної ради зазначив, що Кіровоградщина багата талановитими майстрами, які відкривають і примножують безцінні вміння і знання, дарують їх нам.

- Шановні майстрині, дякую за вашу нелегку, можна сказати, ювелірну роботу, за те, що несете добро, збагачуєте духовну культуру українців і пропагуєте Кіровоградщину у світі, - підкреслив Олександр Чорноіваненко. Побажав усім присутнім упевненості, терпіння, нових творчих здобутків і відзнак під мирним небом України!