«Все буде паляниця»: у Кропивницькому провели благодійний аукціон короваїв

У Кропивницькому провели масштабну благодійну акцію «Все буде паляниця», присвячену Дню працівників сільського господарства сьогодні, 17 листопада.

Участь у заході взяли голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник ОВА Андрій Райкович.

На площі перед міськрадою продавали випічку будь-яких форматів. Зрозуміло, що найбільше було короваїв – їх привезли з усіх куточків Кіровоградщини. Участь в акції взяли хлібопекарі з усієї області, в тому числі представники професійно-технічних навчальних закладів, торговельних мереж та закладів громадського харчування. Кошти за кожен проданий виріб передали на потреби ЗСУ.

«Хліб – усьому голова. Ця народна мудрість супроводжує кожного з нас від самого народження. Велика шана людям, які все своє життя присвятили сільському господарству – завдяки їм у нас у всіх є і на столі, і до столу. Низький уклін хліборобам, які годують не лише всю Україну, а й мільйони людей в інших державах. Вони вміють робити все – і хліб ростити, і Батьківщину захищати», – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.

На благодійному аукціоні короваїв ціни стартували від 400 грн. Найдорожчим став коровай, випечений в Аджамській громаді, за який заплатили 2 тисячі гривень.

Кошти, зібрані під час акції, витратять на придбання пікапу для мобільних груп ППО.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr