Зусиллями депутатів обласної ради вдалося отримати кошти на проведення капітального ремонту систем водопостачання міста Гайворон

Для жителів міста Гайворон проблеми з водопостачанням та водовідведенням, а також з якістю води надзвичайно злободенні. До депутатів обласної ради Романа Тімуша та Михайла Бевзенка протягом 2016-2017 років надходили численні звернення від жителів міста щодо регулярних перебоїв з водопостачанням. За сприяння депутатів обласної ради нарешті буде проведено повноцінну заміну існуючої мережі водопостачання від частково заміненої ділянки до існуючого колодязя на перехресті вулиці Гайворонській (траса №2). Загальна протяжність труб, які будуть замінені –близько 3,8 км.

Загальна вартість робіт складає понад 8 млн.грн. відповідно до проведеного тендеру на виконання робіт з реалізації проекту «Реконструкція водопроводу в м.Гайворон Гайворонського району Кіровоградської області». Фінансування проекту проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету та співфінансування Гайворонського міського бюджету.

Вартість робіт, виконання яких доручається Підряднику у 2018 році складає 2,7 млн.грн. Фактичне фінансування у 2018 році складає більше 30 відсотків від загальної вартості кошторисної документації.

Роботи проводяться відповідно до затверджено графіку та будуть завершені до кінця поточного року.

Депутати обласної ради Роман Тімуш та Михайло Бевзенко тримають своє слово перед виборцями та прикладають усіх зусиль для того, щоб забезпечити жителів м.Гайворон якісною питною водою.