КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА РАДА ОГОЛОШУЄ

ПРО ПОЧАТОК ВІДБОРУ КАНДИДАТА

для обрання представника громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області

 

Мета: обрати представника громадськості, здатного професійно виконувати повноваження члена поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області відповідно до статті 51 Закону України “Про Національну поліцію”.

Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України “Про Національну поліцію” до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищезазначені вимоги законодавства щодо формування складу поліцейської комісії, Кіровоградська обласна рада оголошує про початок відбору кандидата для обрання представника громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області (одного представника громадськості) (далі – поліцейська комісія).

Особа, яка відповідає критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України “Про Національну поліцію”, і виявила бажання взяти участь у відборі до складу поліцейської комісії, подає до обласної ради такі документи:

лист-клопотання громадської організації на ім’я голови обласної ради з пропозицією обрати певну особу (кандидата, який є представником громадськості) до складу поліцейської комісії;

розширену автобіографію кандидата до складу поліцейської комісії;

ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 2 сторінки і сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації) або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та копію довідки про реєстрацію місця проживання або місця: перебування;

копії документів про освіту.

Документами, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії можуть бути рекомендаційні листи, характеристики тощо.

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Кіровоградською обласною радою до 31 травня 2023 включно, понеділок – четвер з 08.00 до            17.00, п’ятниця — з 08.00 до 15.30 (обідня перерва з 12.00 до 13.00 ), за адресою: м. Кропивницький, пл. Героїв Майдану, 1, каб. 205.

Довідки за телефоном: +380522 30-15-85.