Оголошується конкурс на здобуття обласної літературної премії імені Євгена Маланюка

Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори області за високохудожні твори в жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення та демократизацію суспільства.

Премія встановлюється у трьох номінаціях:

поезія (у тому числі драматичні твори і переклади);

проза (у тому числі драматичні твори і переклади);

літературознавство та публіцистика.

На здобуття премії щорічно висуваються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в журналах, які вийшли друком протягом останніх трьох років, але не пізніше як за три місяці до їх висунення на здобуття Премії.

Суб'єктами висування творів на здобуття премії можуть виступати: департамент культури,  туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, обласні відділення національних творчих спілок, громадські організації, трудові колективи, навчальні заклади.

Від імені творчих і громадських організацій, трудових колективів  і навчальних закладів висування здійснюють їх президії, бюро, ради.

Висування відбувається гласно.

Премія є персональною.

Премією нагороджуються літератори, які народилися, проживають або тривалий час працювали на території області.

Забезпечення дотримання вимог щодо висунення творів на здобуття премії, їх конкурсний відбір і присудження премії здійснює конкурсна комісія, що є колегіальним органом.

Твори, висунуті на здобуття премії у 2018 році, приймаються конкурсною комісією до 30 жовтня 2018 року.

Адреса конкурсної комісії: Департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, площа Героїв Майдану, 1, м. Кропивницький, 25022.

Довідки за телефонами: (0522) 22–04–00, 24-53-28.