Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії імені В.О. Сухомлинського

Обласна педагогічна премія імені В.О.Сухомлинського (далі - педагогічна премія) присуджується щороку на конкурсній основі особам, які є громадянами України, працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення у розвитку освіти, у творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей В.О.Сухомлинського, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності у сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти області.

Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється прозоро, гласно за основним місцем роботи особи, у трудових колективах установ, організацій, навчальних закладів незалежно від типу і форми власності, а також громадськими організаціями. У разі висування кандидатур громадськими організаціями до документів додається експертна оцінка, надана методичними кабінетами управлінь освіти чи іншими закладами галузі освіти.

Керівники установ, організацій, навчальних закладів, які висунули кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально, до 01 травня 2019 року, подають секретарю конкурсної комісії подання, розгорнуту характеристику педагогічної, наукової, громадської діяльності, методичні розробки, підручники, винаходи, авторські твори, перелік публікацій тощо.

Не допускаються до участі в конкурсі особи, яким уже присуджувалася ця педагогічна премія раніше.

Прийом документів на здобуття педагогічної премії триватиме до 01 травня 2019 року за адресою: управління освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, вул. Дворцова, 32/39, м. Кропивницький, 25022.

За довідками звертатись до секретаря конкурсної комісії за телефоном (0522) 24-03-39.