ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ПРО ПОЧАТОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ОГОЛОШУЄ

ПРО ПОЧАТОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ
для обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції в Кіровоградській області Національної поліції УкраїниМета: обрати представників громадськості, здатних професійно виконувати повноваження членів поліцейської комісії Управління поліції в Кіровоградській області Національної поліції України відповідно до статті 51 Закону України “Про Національну поліцію”.

Законом України “Про Національну поліцію” для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, встановлення їх відповідності посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України “Про Національну поліцію” передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Максимальний строк повноважень члена поліцейської комісії становить три роки.

Одна і та сама особа може здійснювати повноваження члена поліцейської комісії лише протягом одного трирічного строку. Повторне призначення на посаду члена поліцейської комісії забороняється.

Члени поліцейських комісій можуть не припиняти виконання своїх основних службових обов’язків за місцем основної роботи (служби).

Ураховуючи вищезазначені вимоги законодавства щодо формування складу поліцейської комісії, Кіровоградська обласна рада оголошує про початок відбору кандидатів для обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції в Кіровоградській області Національної поліції України (два представники громадськості) (далі – поліцейська комісія).

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України “Про Національну поліцію”, та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу поліцейської комісії, подають до обласної ради:

- лист-клопотання громадської організації на ім’я голови обласної ради із пропозицією обрати певну особу (кандидата, який є представником громадськості) до складу поліцейської комісії;

- розширену автобіографію кандидата до складу поліцейської комісії;

- копії документів про освіту;

Документами, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії можуть бути рекомендаційні листи, характеристики, тощо).

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Кіровоградською обласною радою до 31 жовтня 2019 року включно у робочі дні з 9.00 до 18.00 (м. Кропивницький, пл. Героїв Майдану, 1).

Довідки за телефоном: +38 0 522 30-15-85.