Запрошуємо представників громадськості

Запрошуємо представників громадськості та експертів долучитися до оцінки корупційних ризиків в діяльності Кіровоградської обласної ради.

Комісія з оцінки корупційних ризиків у Кіровоградській обласній раді прийняла рішення про початок додаткової оцінки корупційних ризиків у діяльності Кіровоградської обласної ради у період з 01 листопада по 08 листопада 2018 року в рамках підготовки Антикорупційної програми Кіровоградської обласної ради на 2018-2020 роки у новій редакції.

Запрошуємо представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи Кіровоградської обласної ради, а також мають досвід роботи в сфері запобігання корупції, долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у її діяльності.

Для участі у роботі Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми в Кіровоградській обласній раді необхідно надіслати мотиваційний лист (у довільній формі), інформацію і копії документів, що підтверджують досвід роботи в сфері запобігання корупції та володіння відповідними знаннями.

Контактна інформація: пл. Героїв Майдану, 1, м. Кропивницький, 25022, тел. 30-15-83 (42),e-mail: oblrada@shtorm.com.

Довідково: комплекс правил і процедур щодо оцінки корупційних ризиків у діяльності органів влади, у яких згідно з частиною першою статті 19 Закону України «Про запобігання корупції» приймаються антикорупційні програми, визначено Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади.

Комісія з оцінки корупційних ризиків