Повідомити про корупцію

Повідомити про корупцію!

У разі, коли вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства виборними посадовими особами Кіровоградської обласної ради та працівниками виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви зможете повідомити на електронну адресу: antikor.kir@gmail.com

Інформація на електронну адресу може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної посадової особи виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі направлення повідомлення поштою, у повідомленні слід робити позначку такого змісту: "Про корупцію".

Надана вами інформація використовуватиметься керівництвом Кіровоградської обласної ради як підстава для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Обласна рада підключена до Єдиного порталу повідомлень викривачів.

КОНТАКТИ, ЗА ЯКИМИ МОЖЛИВО ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ’ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ:

  1. Електронна адреса для повідомлень: antikor.kir@gmail.com
  2. Телефон довіри: (0522) 30-15-87 - головний спеціаліст-уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради Ткаченко Наталя Олексіївна: графік роботи: понеділок — четвер: з 08.00 до 17.15, п'ятниця: до 16.00. Обідня перерва: з 12.00 до 13.00; кабінет № 210.
  3. Поштою: пл. Героїв Майдану, 1, м. Кропивницький, 25022.

Положення щодо впровадження механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції” в Кіровоград