На Кіровоградщині відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу з писанкарства

Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості запрошує учнівську молодь взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки»-2024 на тему «З вірою в Перемогу!». Конкурсні роботи приймаються до 5 квітня. 

До участі в конкурсі «Великодні писанки» запрошуються вихованці гуртків та студій закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти віком від 9 до 18 років, які активно займаються творчою діяльністю і є переможцями обласних конкурсів, фестивалів із писанкарства. 

Конкурсні роботи потрібно зареєструвати (кожну з робіт – окремо) до 5 квітня 2024 року (включно) за допомогою онлай-форми https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoihXAk3YWXPOZOP6yizAud8ZNgG0PYiHPEq_PWlYUzc68fw/viewform

Конкурс відбувається у двох вікових категоріях: молодша – від 9 до 13 років; старша – від 14 до 18 років. 

Конкурсні роботи, які посядуть призові місця на обласному етапі конкурсу, будуть направлені до Українського державного центру позашкільної освіти для участі у фінальній частині Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки»-2024. 

Докладно з умовами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки»-2024 (на тему «З вірою в Перемогу!») можна ознайомитись на сайті комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» https://ocdut.kr.ua/2024/03/29/velykodny-pysanky/