Про призначення керівників комунальних закладів соціального захисту

Виконувачами обов’язків директорів Обознівського психоневрологічного інтернату і Олександрійського психоневрологічного інтернату призначено Олександра Дудку і Володимира Чеботарьова, відповідно. 

Із розпорядженням голови обласної ради про призначення керівників колективи та очільників соціальних закладів ознайомили заступник керуючого справами з питань комунальної власності виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради Валерій Жилін і директор департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації Олександр Догаров. 

Призначення в.о. директорів Обознівського і Олександрійського психоневрологічних інтернатів відбулось згідно висновків постійної комісії обласної ради з питань власності та постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики і в порядку, передбаченому Положенням про призначення на посади та звільнення з посад, укладення контрактів із керівниками комунальних підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області.