Кіровоградщина – надійне плече фронту

Нарада, присвячена поточному стану та пріоритетам соціально-економічного розвитку Кіровоградської області в 2024 році, відбулась в обласній військовій адміністрації сьогодні, 2 травня. В нараді взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк. До участі в засіданні також були запрошені керівники обласної військової адміністрації, начальники районних військових адміністрацій, очільники громад і територій, депутати органів місцевого самоврядування, керівники силових структур.

 

«Сьогодні – 799 день повномасштабного вторгнення. Кожен на своєму місці щодоби має робити все можливе і значно більше, аби допомогти фронту вистояти, не дозволити злу, терору, несправедливості перемогти, – зазначив начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович. – Всупереч війні всі 799 днів Кіровоградська область є надійним тилом і підтримкою фронту та прифронтовим територіям. За кожен день низький уклін і щира подяка кожній громаді, всім територіям, всі людям, які проживають в селах і містах Кіровоградщини: за підтримку військових підрозділів, придбання спеціалізованої техніки і засобів РЕБ, допомогу переселенцям». 

Питання, що піднімались протягом засідання – стан виробництва та хід  сільськогосподарських робіт на Кіровоградщині; фінансування заходів, направлених на відсіч збройної агресії, заходи оборони та захист населення; захист об’єктів критичної інфраструктури; готовність медичних закладів Кіровоградщини до наступного опалювального сезону; рівень автономності лікарень нашого регіону з точки зору самозабезпечення водою, теплом, електрикою; соціальних захист населення; підтримка військовослужбовців, ветеранів, членів родин захисників та захисниць України та багато іншого.