Колектив Бобринецької спецшколи передав у шпиталь адаптивний одяг

Учні та швейні майстрині Бобринецької спеціальної школи продовжують допомагати Збройним Силам України, забезпечуючи поранених адаптивним одягом.

«Піксельні чарівниці» пошили для наших захисників білизну, штани, футболки, а також бандажі для рук та подушки-кісточки. У цій роботі активну участь брали учні школи – вони кроїли речі та набивали наповнювачем подушки-кісточки.

Пошитий одяг та подушки колектив комунального закладу відправив у шпиталь Куп’янська, де вони допоможуть у лікуванні пораненим воїнам ЗСУ.

Для довідки. Подушка-кісточка дістала свою назву через форму – вона схожа на кістку. Її форма та розмір максимально ергономічні. Вона може слугувати як ортопедична під час сну, для профілактики та лікування проблем верхніх сегментів хребта.

Адаптивний одяг (кіберодяг) призначений для людей з обмеженими можливостями та обмеженою рухливістю, літніх людей та лежачих пацієнтів. Він оснащений спеціальними конструктивними особливостями, які замінюють традиційні застібні механізми або дозволяють отримати швидкий доступ до різних частин тіла. Ці спеціальні функції допомагають людям з обмеженими фізичними можливостями самостійно надіти і легко зняти свій одяг без сторонньої допомоги.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr